Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich
FAZA KWALIFIKACYJNA
Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3
FAZA MISTRZOWSKA
Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 Rezerwacja boiska Regulamin

TABELA - OLH GR. 2 sezon 2019/20

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 WYB. KLATKI SCHOD. 5 15 39
2 EHA-POL WJ 5 7 -3
3 NIE DO ZERA 5 6 -22
4 SZACH MAT 5 6 7
5 KAMBODŻA 5 6 -6
6 TEAM SPIRYT 5 4 -15
Najwięcej straconych bramek

NIE DO ZERA

44

Najwięcej strzelonych bramek

WYB. KLATKI SCHOD.

56

Najlepszy bilans

WYB. KLATKI SCHOD.

39

Najwięcej zwycięstw

WYB. KLATKI SCHOD.

5

Najwięcej porażek

TEAM SPIRYT

NIE DO ZERA

KAMBODŻA

SZACH MAT

3

Najwięcej remisów

TEAM SPIRYT

EHA-POL WJ

1

Wyniki - OLH GR. 2 sezon 2019/2020

przejdź w dół
2020-01-12
WYB. KLATKI SCHOD. 19 : 2 NIE DO ZERA
KAMBODŻA 9 : 11 SZACH MAT
EHA-POL WJ 4 : 4 TEAM SPIRYT
Strzelone bramki

49

Śred. na mecz strz. bramek

16.3

Zwycięstwa

2

Remisy

1

Terminarz - OLH GR. 2 sezon 2019/2020

przejdź w dół
1 kolejka: 2019-12-15
WYB. KLATKI SCHOD. 8 : 3 EHA-POL WJ
TEAM SPIRYT 5 : 7 KAMBODŻA
SZACH MAT 3 : 5 NIE DO ZERA
2 kolejka: 2019-12-22
SZACH MAT 5 : 7 WYB. KLATKI SCHOD.
NIE DO ZERA 2 : 10 TEAM SPIRYT
KAMBODŻA 7 : 5 EHA-POL WJ
3 kolejka: 2019-12-29
WYB. KLATKI SCHOD. 8 : 4 KAMBODŻA
EHA-POL WJ 6 : 3 NIE DO ZERA
TEAM SPIRYT 4 : 14 SZACH MAT
4 kolejka: 2020-01-05
TEAM SPIRYT 3 : 14 WYB. KLATKI SCHOD.
SZACH MAT 7 : 8 EHA-POL WJ
NIE DO ZERA 10 : 6 KAMBODŻA
5 kolejka: 2020-01-12
WYB. KLATKI SCHOD. 19 : 2 NIE DO ZERA
KAMBODŻA 9 : 11 SZACH MAT
EHA-POL WJ 4 : 4 TEAM SPIRYT

Składy - OLH GR. 2 sezon 2019/2020

STRZELCY - OLH GR. 2 sezon 2019/2020

1 miejsce

Maciej Napieraj WYB. KLATKI SCHOD. 6

2 miejsce

F Prochowski SZACH MAT 5
Artur Drożdż KAMBODŻA 5

3 miejsce

Marek Kurek WYB. KLATKI SCHOD. 4
Igor Retmaniak TEAM SPIRYT 4
Piotr Malinowski KAMBODŻA 4
Michał Hyliński KAMBODŻA 4

4 miejsce

Piotr Bąk TEAM SPIRYT 3
Norbert Jaśkiewicz TEAM SPIRYT 3

5 miejsce

Daniel Nowak WYB. KLATKI SCHOD. 2

PUNKTACJA KANADYJSKA - OLH GR. 2 sezon 2019/2020

1 miejsce

BRAMKI

ASYSTY

RAZEM

Maciej Napieraj WYB. KLATKI SCHOD. 6 1 7

2 miejsce

Daniel Nowak WYB. KLATKI SCHOD. 2 4 6
Igor Retmaniak TEAM SPIRYT 4 2 6

3 miejsce

Piotr Bąk TEAM SPIRYT 3 2 5
F Prochowski SZACH MAT 5 0 5
Artur Drożdż KAMBODŻA 5 0 5

4 miejsce

Marek Kurek WYB. KLATKI SCHOD. 4 0 4
Piotr Malinowski KAMBODŻA 4 0 4
Michał Hyliński KAMBODŻA 4 0 4

5 miejsce

Norbert Jaśkiewicz TEAM SPIRYT 3 1 4