Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich
Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 Grupa 4 Grupa 5 Rezerwacja boiska Regulamin

GRUPA MISTRZOWSKA SERIE B

TABELA - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2018/2019

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 WUWUZELE 9 24 42
2 WYB. KLATKI SCHOD. 9 22 37
3 JUST 6 9 21 29
4 MICHOTNIA 88 9 15 5
5 AVANTI 9 11 -8
6 VALCOM 9 10 5
7 BŁĘKITNI POGORZEL 9 10 -17
8 SZACH MAT 9 9 -37
9 NIE DO ZERA 9 7 -4
10 KAMBODŻA 9 3 -52
Najwięcej straconych bramek

KAMBODŻA

101

Najwięcej strzelonych bramek

WUWUZELE

77

Najlepszy bilans

WUWUZELE

42

Najwięcej zwycięstw

WUWUZELE

8

Najwięcej porażek

KAMBODŻA

8

Najwięcej remisów

AVANTI

2

Wyniki - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2018/2019

przejdź w dół
2019-03-24
BŁĘKITNI POGORZEL 6 : 3 VALCOM
Paweł Chodkiewicz - 4 Mateusz Wasążnik - 1 Dawid Lusawa - 1 Sebastian Bańko - 1 samobójcza - 1
SZACH MAT 7 : 21 KAMBODŻA
Łukasz Zawadka - 2 Adam Wardecki - 2 Tomasz Supeł - 2 Marcin Oleksak - 1 Artur Drożdż - 8 Tomasz Pomykała - 5 Robert Malinowski - 4 Piotr Malinowski - 2 Łukasz Pokorski - 1
JUST 6 13 : 6 NIE DO ZERA
Damian Niuk - 6 Łukasz Gadomski - 2 Paweł Woszczyk - 1 Paweł Wąsowski - 1 Maciej Piłat - 1 Mateusz BłaĹźejczyk - 1 Arkadiusz Pac - 2 Andrzej Krawczyk - 1 Artur Epelbaum - 1
MICHOTNIA 88 3 : 13 WUWUZELE
Tomasz Wolski - 2 Tomek Słodownik - 1 Michał Zapaśnik - 3 Damian Lazurek - 2 Marcin Kotliński - 2 Łukasz Konowrocki - 2 Łukasz Cichy - 2 Grzegorz Wnuk - 1 Marcin Krupa - 1
WYB. KLATKI SCHOD. 6 : 6 AVANTI
Jakub Nowicki - 3 Andrzej Kociński - 2 Norbert Smoliński - 1 Łukasz Dermont - 2 Krzysztof Kubajek - 1 Mateusz Gawroński - 1
Strzelone bramki

84

Śred. na mecz strz. bramek

16.8

Zwycięstwa

4

Remisy

0

Terminarz - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2018/2019

przejdź w dół
4 kolejka: 2019-01-20
NIE DO ZERA 2 : 8 MICHOTNIA 88
4 kolejka: 2019-01-20
SZACH MAT 3 : 8 VALCOM
4 kolejka: 2019-01-20
WUWUZELE 5 : 6 WYB. KLATKI SCHOD.
4 kolejka: 2019-01-20
AVANTI 9 : 4 BŁĘKITNI POGORZEL
KAMBODŻA 0 : 13 JUST 6
5 kolejka: 2019-01-27
JUST 6 15 : 8 AVANTI
BŁĘKITNI POGORZEL 12 : 7 KAMBODŻA
MICHOTNIA 88 7 : 2 SZACH MAT
NIE DO ZERA 7 : 9 WUWUZELE
WYB. KLATKI SCHOD. 12 : 4 VALCOM
6 kolejka: 2019-02-10
MICHOTNIA 88 12 : 2 AVANTI
NIE DO ZERA 5 : 5 BŁĘKITNI POGORZEL
JUST 6 3 : 6 WUWUZELE
VALCOM 19 : 4 KAMBODŻA
WYB. KLATKI SCHOD. 15 : 5 SZACH MAT
7 kolejka: 2019-02-17
KAMBODŻA 7 : 9 AVANTI
BŁĘKITNI POGORZEL 6 : 10 JUST 6
VALCOM 6 : 1 MICHOTNIA 88
WUWUZELE 14 : 3 SZACH MAT
NIE DO ZERA 2 : 4 WYB. KLATKI SCHOD.
8 kolejka: 2019-02-24
WUWUZELE 12 : 4 BŁĘKITNI POGORZEL
AVANTI 4 : 4 VALCOM
SZACH MAT 3 : 4 JUST 6
KAMBODŻA 4 : 16 NIE DO ZERA
WYB. KLATKI SCHOD. 9 : 3 MICHOTNIA 88
9 kolejka: 2019-03-03
KAMBODŻA 2 : 8 WUWUZELE
JUST 6 2 : 5 MICHOTNIA 88
VALCOM 4 : 10 NIE DO ZERA
SZACH MAT 5 : 4 AVANTI
WYB. KLATKI SCHOD. 6 : 0 BŁĘKITNI POGORZEL
10 kolejka: 2019-03-10
AVANTI 9 : 5 NIE DO ZERA
WUWUZELE 6 : 4 VALCOM
SZACH MAT 11 : 4 BŁĘKITNI POGORZEL
KAMBODŻA 4 : 11 MICHOTNIA 88
JUST 6 5 : 3 WYB. KLATKI SCHOD.
11 kolejka: 2019-03-17
WUWUZELE 4 : 3 AVANTI
BŁĘKITNI POGORZEL 12 : 7 MICHOTNIA 88
NIE DO ZERA 5 : 6 SZACH MAT
VALCOM 5 : 6 JUST 6
KAMBODŻA 0 : 6 WYB. KLATKI SCHOD.
12 kolejka: 2019-03-24
BŁĘKITNI POGORZEL vs VALCOM
SZACH MAT vs KAMBODŻA
JUST 6 vs NIE DO ZERA
MICHOTNIA 88 vs WUWUZELE
WYB. KLATKI SCHOD. vs AVANTI

Składy - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2018/2019

STRZELCY - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2018/2019

1 miejsce

Damian Niuk JUST 6 20

2 miejsce

Maciej Napieraj WYB. KLATKI SCHOD. 19

3 miejsce

Dawid Lusawa BŁĘKITNI POGORZEL 15
Marcin Wasinski SZACH MAT 15
Łukasz Gadomski JUST 6 15

4 miejsce

Andrzej Kociński WYB. KLATKI SCHOD. 14

5 miejsce

Maciej Piłat JUST 6 13
Arek Zapaśnik WUWUZELE 13

6 miejsce

Paweł Chodkiewicz BŁĘKITNI POGORZEL 12
Mateusz Wasążnik BŁĘKITNI POGORZEL 12

PUNKTACJA KANADYJSKA - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2018/2019

1 miejsce

BRAMKI

ASYSTY

RAZEM

Maciej Napieraj WYB. KLATKI SCHOD. 19 12 31

2 miejsce

Paweł Chodkiewicz BŁĘKITNI POGORZEL 12 17 29
Damian Niuk JUST 6 20 7 27

3 miejsce

Łukasz Gadomski JUST 6 15 9 24
Dawid Lusawa BŁĘKITNI POGORZEL 15 8 23

4 miejsce

Andrzej Kociński WYB. KLATKI SCHOD. 14 9 23
Marcin Wasinski SZACH MAT 15 7 22

5 miejsce

Piotr Malinowski KAMBODŻA 11 10 21
Maciej Piłat JUST 6 13 6 19
Arek Zapaśnik WUWUZELE 13 6 19