Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich

TABELA 2 LIGA sezon 2019/2020

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 EHA-POL WJ 11 28 36
2 HOME-TEAM 11 21 9
3 MIYAGI TURBO 11 20 15
4 TEAM SPIRYT 11 20 11
5 AVANTI 11 19 24
6 FC BAD BOYS 11 19 8
7 CITIHOME 11 18 5
8 KAMBODŻA 11 15 -14
9 FC BŁOTA 11 12 -20
10 SZEMRAJÓWKA 11 10 -18
11 2KC 11 5 -25
12 PO GODZINACH 11 2 -31
Najwięcej straconych bramek

2KC

46

Najwięcej strzelonych bramek

EHA-POL WJ

62

Najlepszy bilans

EHA-POL WJ

36

Najwięcej zwycięstw

EHA-POL WJ

9

Najwięcej porażek

PO GODZINACH

9

Najwięcej remisów

CITIHOME

HOME-TEAM

3

Wyniki 2 LIGA sezon 2019/2020

przejdź w dół
2019-11-10
FC BAD BOYS 1 : 2 MIYAGI TURBO
Darek Nowak - 1 Darek Goliński - 1 Dariusz WoĹşnicki - 1
PO GODZINACH 2 : 4 TEAM SPIRYT
Piotr Pucołowski - 2
CITIHOME 1 : 3 HOME-TEAM
Maciej Twarowski - 2 Konrad Kurowski - 1
AVANTI 2 : 3 KAMBODŻA
Radosław Sadło - 2
SZEMRAJÓWKA 3 : 0 2KC
Marcin Milewski - 2 Marcin Duchna - 1
EHA-POL WJ 12 : 1 FC BŁOTA
Marcin Hrycajewski - 3 Przemysław Twardziak - 3 Michał Jackowski - 2 Bartek Jackowski - 2 Bartłomiej Obrębski - 1 Cezary Jankowski - 1
Strzelone bramki

34

Śred. na mecz strz. bramek

5.7

Zwycięstwa

6

Remisy

0

Terminarz 2 LIGA sezon 2019/2020

przejdź w dół
1 kolejka: 2019-09-01
FC BAD BOYS 2 : 4 EHA-POL WJ
FC BŁOTA 4 : 3 SZEMRAJÓWKA
2KC 2 : 11 AVANTI
KAMBODŻA 2 : 7 CITIHOME
HOME-TEAM 2 : 2 PO GODZINACH
TEAM SPIRYT 3 : 0 MIYAGI TURBO
2 kolejka: 2019-09-08
TEAM SPIRYT 2 : 1 FC BAD BOYS
AVANTI 2 : 0 FC BŁOTA
CITIHOME 2 : 1 2KC
PO GODZINACH 1 : 3 KAMBODŻA
MIYAGI TURBO 2 : 2 HOME-TEAM
SZEMRAJÓWKA 2 : 9 EHA-POL WJ
3 kolejka: 2019-09-15
FC BAD BOYS 7 : 2 SZEMRAJÓWKA
EHA-POL WJ 6 : 5 AVANTI
FC BŁOTA 1 : 2 CITIHOME
2KC 2 : 2 PO GODZINACH
KAMBODŻA 1 : 3 MIYAGI TURBO
HOME-TEAM 0 : 1 TEAM SPIRYT
4 kolejka: 2019-09-22
HOME-TEAM 0 : 1 FC BAD BOYS
TEAM SPIRYT 2 : 3 KAMBODŻA
MIYAGI TURBO 6 : 1 2KC
PO GODZINACH 0 : 6 FC BŁOTA
CITIHOME 3 : 3 EHA-POL WJ
AVANTI 6 : 1 SZEMRAJÓWKA
5 kolejka: 2019-09-29
FC BAD BOYS 2 : 1 AVANTI
SZEMRAJÓWKA 0 : 6 CITIHOME
EHA-POL WJ 5 : 1 PO GODZINACH
FC BŁOTA 1 : 6 MIYAGI TURBO
2KC 5 : 2 TEAM SPIRYT
KAMBODŻA 2 : 5 HOME-TEAM
6 kolejka: 2019-10-06
KAMBODŻA 3 : 0 FC BAD BOYS
HOME-TEAM 1 : 1 2KC
TEAM SPIRYT 7 : 0 FC BŁOTA
MIYAGI TURBO 0 : 2 EHA-POL WJ
PO GODZINACH 1 : 2 SZEMRAJÓWKA
CITIHOME 0 : 7 AVANTI
7 kolejka: 2019-10-13
FC BAD BOYS 1 : 1 CITIHOME
AVANTI 6 : 1 PO GODZINACH
SZEMRAJÓWKA 2 : 2 MIYAGI TURBO
EHA-POL WJ 4 : 2 TEAM SPIRYT
FC BŁOTA 3 : 5 HOME-TEAM
2KC 1 : 5 KAMBODŻA
8 kolejka: 2019-10-20
2KC 1 : 5 FC BAD BOYS
KAMBODŻA 2 : 4 FC BŁOTA
HOME-TEAM 5 : 4 EHA-POL WJ
TEAM SPIRYT 4 : 1 SZEMRAJÓWKA
MIYAGI TURBO 1 : 2 AVANTI
PO GODZINACH 0 : 4 CITIHOME
9 kolejka: 2019-10-27
FC BAD BOYS 3 : 1 PO GODZINACH
CITIHOME 0 : 3 MIYAGI TURBO
AVANTI 2 : 2 TEAM SPIRYT
SZEMRAJÓWKA 1 : 2 HOME-TEAM
EHA-POL WJ 8 : 1 KAMBODŻA
FC BŁOTA 4 : 3 2KC
10 kolejka: 2019-11-03
FC BŁOTA 1 : 3 FC BAD BOYS
2KC 4 : 5 EHA-POL WJ
KAMBODŻA 1 : 7 SZEMRAJÓWKA
HOME-TEAM 4 : 2 AVANTI
TEAM SPIRYT 0 : 0 CITIHOME
MIYAGI TURBO 5 : 0 PO GODZINACH
11 kolejka: 2019-11-10
FC BAD BOYS 1 : 2 MIYAGI TURBO
PO GODZINACH 2 : 4 TEAM SPIRYT
CITIHOME 1 : 3 HOME-TEAM
AVANTI 2 : 3 KAMBODŻA
SZEMRAJÓWKA 3 : 0 2KC
EHA-POL WJ 12 : 1 FC BŁOTA

Składy 2 LIGA sezon 2019/2020

STRZELCY 2 LIGA sezon 2019/2020

1 miejsce

Przemysław Twardziak EHA-POL WJ 18

2 miejsce

Damian Bąk AVANTI 16

3 miejsce

Bartek Smoliński HOME-TEAM 13

4 miejsce

Marcin Hrycajewski EHA-POL WJ 10

5 miejsce

Łukasz Dermont AVANTI 9
Bartek Jackowski EHA-POL WJ 9

6 miejsce

Patryk Jaskowski 2KC 8

7 miejsce

Darek Nowak FC BAD BOYS 7
Cezary Jankowski FC BŁOTA 7
Mateusz Świerczewski FC BAD BOYS 7