Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich

TABELA 3 LIGA sezon 2019/2020

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 BPM 11 25 39
2 BAJABONGO 11 25 12
3 LA REPUBBLICA 11 24 29
4 WALTON 11 24 22
5 KRISMAR 11 19 21
6 SZACH MAT 11 12 -6
7 FC LAJT 11 11 -10
8 LANDPARK 11 9 -31
9 POSŁAŃCY RUDOLFA 11 6 -15
10 PIEMONTE CALCIO 11 1 -61
Najwięcej straconych bramek

PIEMONTE CALCIO

76

Najwięcej strzelonych bramek

BPM

54

Najlepszy bilans

BPM

39

Najwięcej zwycięstw

BAJABONGO

BPM

8

Najwięcej porażek

PIEMONTE CALCIO

10

Najwięcej remisów

KRISMAR

4

Wyniki 3 LIGA sezon 2019/2020

przejdź w dół
2019-11-10
BAJABONGO 6 : 0 PIEMONTE CALCIO
Walkower
FC LAJT 2 : 7 BPM
Grzegorz Lusa - 1 Tomek Zaboklicki - 1 Paweł Skwara - 3 Mateusz Nowiński - 2 Bartek Pucha - 1 Mateusz Flis - 1
KRISMAR 1 : 1 LA REPUBBLICA
Jakub Kuśmierz - 1
SZACH MAT 7 : 2 LANDPARK
Marcin Oleksak - 2 Jacek Wasiński - 2 Tomasz Wysocki - 1 Łukasz Zawadka - 1 Janiszewski - 1 ďż˝ukasz Torhan - 1 Dominik Modrzejewski - 1
POSŁAŃCY RUDOLFA 1 : 5 WALTON
Hubert Stański - 3 Emil Florek - 2
Strzelone bramki

32

Śred. na mecz strz. bramek

6.4

Zwycięstwa

4

Remisy

1

Terminarz 3 LIGA sezon 2019/2020

przejdź w dół
1 kolejka: 2019-09-01
BAJABONGO 0 : 8 BPM
FC LAJT 9 : 2 PIEMONTE CALCIO
LANDPARK 2 : 5 LA REPUBBLICA
KRISMAR 4 : 1 POSŁAŃCY RUDOLFA
SZACH MAT 1 : 1 WALTON
2 kolejka: 2019-09-08
PIEMONTE CALCIO 1 : 2 BAJABONGO
BPM 6 : 1 FC LAJT
LA REPUBBLICA 3 : 3 KRISMAR
LANDPARK 4 : 2 SZACH MAT
WALTON 5 : 1 POSŁAŃCY RUDOLFA
3 kolejka: 2019-09-15
LA REPUBBLICA 1 : 6 BAJABONGO
LANDPARK 1 : 5 BPM
PIEMONTE CALCIO 1 : 6 SZACH MAT
POSŁAŃCY RUDOLFA 2 : 5 FC LAJT
WALTON 4 : 1 KRISMAR
4 kolejka: 2019-09-22
FC LAJT 2 : 7 BAJABONGO
BPM 9 : 1 PIEMONTE CALCIO
POSŁAŃCY RUDOLFA 1 : 8 LA REPUBBLICA
SZACH MAT 3 : 3 KRISMAR
LANDPARK 0 : 3 WALTON
5 kolejka: 2019-09-29
SZACH MAT 2 : 8 BPM
BAJABONGO 2 : 1 POSŁAŃCY RUDOLFA
KRISMAR 10 : 1 PIEMONTE CALCIO
FC LAJT 1 : 2 LANDPARK
WALTON 1 : 1 LA REPUBBLICA
6 kolejka: 2019-10-06
FC LAJT 2 : 1 SZACH MAT
PIEMONTE CALCIO 2 : 8 LA REPUBBLICA
POSŁAŃCY RUDOLFA 2 : 1 LANDPARK
KRISMAR 1 : 3 BAJABONGO
WALTON 2 : 4 BPM
7 kolejka: 2019-10-13
BAJABONGO 2 : 1 LANDPARK
SZACH MAT 1 : 0 POSŁAŃCY RUDOLFA
KRISMAR 1 : 0 BPM
FC LAJT 2 : 3 LA REPUBBLICA
PIEMONTE CALCIO 0 : 6 WALTON
8 kolejka: 2019-10-20
SZACH MAT 3 : 4 BAJABONGO
BPM 1 : 2 LA REPUBBLICA
LANDPARK 0 : 12 KRISMAR
POSŁAŃCY RUDOLFA 9 : 0 PIEMONTE CALCIO
FC LAJT 2 : 4 WALTON
9 kolejka: 2019-10-27
BPM 3 : 2 POSŁAŃCY RUDOLFA
KRISMAR 2 : 2 FC LAJT
PIEMONTE CALCIO 3 : 7 LANDPARK
LA REPUBBLICA 7 : 0 SZACH MAT
WALTON 4 : 2 BAJABONGO
10 kolejka: 2019-11-03
BPM 3 : 3 BAJABONGO
PIEMONTE CALCIO 4 : 4 FC LAJT
LA REPUBBLICA 9 : 0 LANDPARK
POSŁAŃCY RUDOLFA 0 : 1 KRISMAR
WALTON 0 : 0 SZACH MAT
11 kolejka: 2019-11-10
BAJABONGO 6 : 0 PIEMONTE CALCIO
FC LAJT 2 : 7 BPM
KRISMAR 1 : 1 LA REPUBBLICA
SZACH MAT 7 : 2 LANDPARK
POSŁAŃCY RUDOLFA 1 : 5 WALTON
12 kolejka: 2020-03-08
BAJABONGO vs LA REPUBBLICA
BPM vs LANDPARK
SZACH MAT vs PIEMONTE CALCIO
FC LAJT vs POSŁAŃCY RUDOLFA
KRISMAR vs WALTON
13 kolejka: 2020-03-15
PIEMONTE CALCIO vs BPM
LA REPUBBLICA vs POSŁAŃCY RUDOLFA
KRISMAR vs SZACH MAT
WALTON vs LANDPARK
BAJABONGO vs FC LAJT
14 kolejka: 2020-03-22
BPM vs SZACH MAT
POSŁAŃCY RUDOLFA vs BAJABONGO
PIEMONTE CALCIO vs KRISMAR
LANDPARK vs FC LAJT
LA REPUBBLICA vs WALTON
15 kolejka: 2020-03-29
SZACH MAT vs FC LAJT
LA REPUBBLICA vs PIEMONTE CALCIO
LANDPARK vs POSŁAŃCY RUDOLFA
BAJABONGO vs KRISMAR
BPM vs WALTON
16 kolejka: 2020-04-05
LANDPARK vs BAJABONGO
POSŁAŃCY RUDOLFA vs SZACH MAT
BPM vs KRISMAR
LA REPUBBLICA vs FC LAJT
WALTON vs PIEMONTE CALCIO
17 kolejka: 2020-04-19
WALTON vs FC LAJT
PIEMONTE CALCIO vs POSŁAŃCY RUDOLFA
BAJABONGO vs SZACH MAT
LA REPUBBLICA vs BPM
KRISMAR vs LANDPARK
18 kolejka: 2020-05-03
LANDPARK vs PIEMONTE CALCIO
POSŁAŃCY RUDOLFA vs BPM
FC LAJT vs KRISMAR
SZACH MAT vs LA REPUBBLICA
BAJABONGO vs WALTON

Składy 3 LIGA sezon 2019/2020

STRZELCY 3 LIGA sezon 2019/2020

1 miejsce

Mateusz Nowiński BPM 27

2 miejsce

Piotr Kąkol LA REPUBBLICA 14

3 miejsce

Marcin Dubaj BAJABONGO 12

4 miejsce

Rafał Rybka LA REPUBBLICA 10

5 miejsce

Grzegorz Lusa FC LAJT 9
Marcin Oleksak SZACH MAT 9
Hubert Stański WALTON 9

6 miejsce

Kamil Wojnicz POSŁAŃCY RUDOLFA 7
Tomasz Malesa LA REPUBBLICA 7
Jacek Wasiński SZACH MAT 7