Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich
FAZA KWALIFIKACYJNA
Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3
FAZA MISTRZOWSKA
Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 Rezerwacja boiska Regulamin

TABELA - OLH GR. 1 sezon 2019/20

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 JUST 6 5 15 41
2 TS BATORY 5 10 12
3 FC BAD BOYS 5 7 0
4 MIYAGI TURBO 5 6 -1
5 KRISMAR 5 4 -13
6 (Ł)OSIE 5 1 -39
Najwięcej straconych bramek

(Ł)OSIE

59

Najwięcej strzelonych bramek

JUST 6

49

Najlepszy bilans

JUST 6

41

Najwięcej zwycięstw

JUST 6

5

Najwięcej porażek

(Ł)OSIE

4

Najwięcej remisów

(Ł)OSIE

KRISMAR

FC BAD BOYS

TS BATORY

1

Wyniki - OLH GR. 1 sezon 2019/2020

przejdź w dół
2020-01-12
TS BATORY 1 : 5 JUST 6
FC BAD BOYS 10 : 5 KRISMAR
(Ł)OSIE 4 : 13 MIYAGI TURBO
Strzelone bramki

38

Śred. na mecz strz. bramek

12.7

Zwycięstwa

3

Remisy

0

Terminarz - OLH GR. 1 sezon 2019/2020

przejdź w dół
1 kolejka: 2019-12-15
TS BATORY 17 : 6 (Ł)OSIE
MIYAGI TURBO 3 : 4 FC BAD BOYS
KRISMAR 4 : 8 JUST 6
2 kolejka: 2019-12-22
KRISMAR 4 : 4 TS BATORY
JUST 6 11 : 0 MIYAGI TURBO
FC BAD BOYS 3 : 3 (Ł)OSIE
3 kolejka: 2019-12-29
TS BATORY 8 : 6 FC BAD BOYS
(Ł)OSIE 2 : 20 JUST 6
MIYAGI TURBO 5 : 0 KRISMAR
4 kolejka: 2020-01-05
MIYAGI TURBO 4 : 7 TS BATORY
KRISMAR 6 : 5 (Ł)OSIE
JUST 6 5 : 1 FC BAD BOYS
5 kolejka: 2020-01-12
TS BATORY 1 : 5 JUST 6
FC BAD BOYS 10 : 5 KRISMAR
(Ł)OSIE 4 : 13 MIYAGI TURBO

Składy - OLH GR. 1 sezon 2019/2020

STRZELCY - OLH GR. 1 sezon 2019/2020

1 miejsce

Paweł Asztemborski TS BATORY 9

2 miejsce

Maciej Piłat JUST 6 5

3 miejsce

Mateusz Wojda JUST 6 4
Mateusz Woźniak TS BATORY 4

4 miejsce

Paweł Kuzioła JUST 6 3
Artur Łubkowski FC BAD BOYS 3

5 miejsce

Damian Kot (Ł)OSIE 2
Piotr Pleskot (Ł)OSIE 2
Patryk Winiarek TS BATORY 2
Paweł Wąsowski JUST 6 2

PUNKTACJA KANADYJSKA - OLH GR. 1 sezon 2019/2020

1 miejsce

BRAMKI

ASYSTY

RAZEM

Paweł Asztemborski TS BATORY 9 4 13

2 miejsce

Maciej Piłat JUST 6 5 3 8

3 miejsce

Mateusz Wojda JUST 6 4 4 8
Mateusz Woźniak TS BATORY 4 2 6

4 miejsce

Paweł Wąsowski JUST 6 2 3 5
Krzysztof Pijanowski TS BATORY 2 3 5

5 miejsce

Mateusz Bąk TS BATORY 1 3 4
Damian Kot (Ł)OSIE 2 1 3

6 miejsce

Adrian Grzanka FC BAD BOYS 1 2 3
Paweł Kuzioła JUST 6 3 0 3